titan-jel-banner

Tiyan Jel Krem Nasıl Kullanılır

Penis büyütücü krem olarak bilinen Titan jel (Titan gel) gün içerisinde 2 defa uygulanması öngürülmektedir. Penis büyütücü krem Titan jel’i her kullanımdan önce penisi ılık bir su ile kesinlikle yıkamak gerekir. Penis büyütücü krem, kullanımı oldukça basit olması için özel olarak sıkmalı bir şişe içerisinde tasarlanmıştır. Penis büyütücü kremden elinize bir sıkım alın ve penisinizin uç tarafına gelmeyecek bir şekilde her tarafa sürün. Penisiniz de ereksiyon ya da hafif bir sertleşme hissettiğiniz vakit, kesintisiz 5 dakika boyunca penisinize masaj yapınız.

Son olarak sürmüş olduğunuz kremi akşama kadar yani bir sonraki uygulamaya kadar yıkamayınız. Akşam kremi tekrar uygulamadan önce belirttiğimiz gibi penisinizi ılık su ile yıkayınız. Penisinizi ılık su ile yıkadıktan sonra yukarıda anlattığımız şekilde tekrarlayınız. Titan Jel  uzmanları tarafından bu uygulama 3-4 ay boyunca disiplinli olarak devam edilmesi tavsiye edilmiştir.

Titan jel’in (Penis Büyütücü) kullanımı için her hangi bir zaman veya bir saati yoktur. Fakat, günde 2 defa kullanılması kesinlikle şarttır. Titan jel uzmanları, oldukça olumlu bir sonuç alabilmek ve göz ile görülebilir bir sonuç elde etmek için mutlaka sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Yukarıda sizlere penis büyütücü (Titan Jel) kreminin kullanımı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Kremden olumlu sonuç alabilmek için bundan sonrası sizin düzenli ve yukarıda anlatılan kullanım şartlarına uymanıza bağlıdır. Titan jel krem 50 ML olmakla birlikte kullanımı 1 aylığa tekabül ediyor. Penisinizde 3- 4 cm büyüme ve %10-%20 kalınlaşma istiyorsanız, mutlaka 3-4 ay boyunca disiplinli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Titan Jel (titan gel) bir ilaç değildir. Tamamen doğal bitkilerin karışımından oluşturulmuştur. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılamaz ve kullanılmamalıdır. Ürünün detayı, İçeriği, bileşenleri, imalat yeri kutu üzerinde datıylı bir şekilde yazılmıştır. Ürünü kullanmadan önce detaylı okumanızı tavsiye ederiz.